HUG - Інтернет магазин. Декоративні Подушки, Трав'яні Подушки, В'язані Чобітки.

Корзина Товарів 0 (0.00₴)

Умови згоди

Надання інформації Клієнтом

При реєстрації на Сайті Клієнт надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.

При оформленні замовлення Клієнт може надавати таку інформацію: Прізвище, Ім'я, По батькові, адреса для доставки замовлень, номер контактного телефону.

Надаючи свої персональні дані при авторизації / реєстрації на сайті, Клієнт погоджується на їх обробку протягом невизначеного терміну нашою компанією (далі також "Продавець") в цілях виконання Продавцем своїх зобов'язань перед клієнтом, продажу їм товарів і надання послуг, надання їм довідкової інформації, а також в цілях просування товарів, робіт і послуг, а також погоджується на отримання електронних розсилок.

При обробці персональних даних Клієнта Продавець керується законом "Про персональних даних", "Про рекламу" та локальними нормативними документами.

Використання інформації наданої Клієнтом і одержуваної Продавцем.


Продавець використовує надані Клієнтом дані протягом всього терміну реєстрації Клієнта на Сайті з метою:

для реєстрації / авторизації Клієнта на Сайті;

для обробки замовлень Клієнта і виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;

для здійснення діяльності з просування товарів та послуг;

аналізу купівельних особливостей Клієнта і надання персональних рекомендацій;

для інформування клієнта про акції, знижки та спеціальні пропозиції за допомогою електронних розсилок. Відписка від розсилок можлива в будь-який момент в розділі "Особистий кабінет".


Надання і передача інформації, отриманої Продавцем:

Продавець зобов'язується не передавати отриману від Клієнта інформацію третім особам.

Не вважається порушенням зобов'язань передача інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами законодавства України.

Продавець має право використовувати технологію "cookies".

"Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту hug.com.ua і відомості про те, за посиланням з якого інтернет-сайту відвідувач прийшов. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Клієнтом на Сайті в загальнодоступній формі.

Продавець при обробці персональних даних приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного доступу до них, а також від інших неправомірних дій у відношенні персональних даних.


Зберігання та використання інформації Клієнтом

Клієнт зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, які він використовував для ідентифікації в інтернет-магазині hug.com.ua

Клієнт зобов'язується забезпечити належну обачність при зберіганні і використанні логіна і пароля (в тому числі, але не обмежуючись: використовувати ліцензійні антивірусні програми, використовувати складні буквено-цифрові поєднання при створенні пароля, не надавати в розпорядження третіх осіб комп'ютер чи інше обладнання з введеними на ньому логіном і паролем Клієнта і т.п.)