HUG - Інтернет магазин. Декоративні Подушки, Трав'яні Подушки, В'язані Чобітки.

Корзина Товарів 0 (0.00₴)

Умови партнерської програми

Партнерська програма інтернет - магазину hug.com.ua

Партнерська програма інтернет - магазину hug.com.ua абсолютно безкоштовна і дозволяє учасникам отримувати додатковий дохід шляхом розміщення посилань як на весь наш інтернет - магазин hug.com.ua, так і на окремі товари. Кожна покупка, вчинена по партнерському посиланню, принесе дохід!

Стандартний розмір комісії становить 3% **.


Для того, щоб стати партнером інтернет - магазину hug.com.ua, необхідно зареєструватися і внести свої дані в ході реєстрації. Або, якщо Ви вже зареєструвалися і є партнером, увійти в свій ОК (особистий кабінет).


1. Реєстрація або вхід в ОК (особистий кабінет).

2. Заповнення даних.

3. Внести дані про платіжні реквізити.

В полі Чек, вказати номер карти (№ карти) Вашого банку.


4. Реферали партнера *.

Кожному новому партнеру присвоюється «Код реферала», за допомогою якого можна відстежити скільки і коли клієнтів для покупки товару, було приведено партнером. Тому, варто звернути увагу на генератор посилань, з допомогою якого можна сформувати посилання на будь-який товар магазину і вбудувати в цей лінк Ваш «Код реферала».


01 - «Код реферала»

02 - «Генератор» прописуємо в цьому полі потрібне найменування товару магазину.

03 - «Ваше посилання», тут формується Ваше індивідуальне посилання для покупця.


5. Історія Виплат. *

У цьому полі, буде актуальна інформація щодо Ваших відрахувань, з кожного приведеного Вами покупця. (Суми виплат будуть вказані в UAH)


* Якщо з якихось Технічним причин, посилання і код реферала НЕ буде зафіксований. То необхідно терміново звернутися і описати конкретні дані про Вашого покупця (такі як ПІБ, адреса, E-mail, Індекс, номер тел.), Щоб було можливо порівняти із замовленням.

У нашу службу підтримки, менеджеру, в формі JivoSite або в форму зв'язатися з нами: hug.com.ua/contact-us


** На старті партнерства, Стандартний розмір комісії становить 3%.

Але в міру партнерства з інтернет - магазином hug.com.ua, Стандартний розмір комісії зможе бути збільшений Вами, якщо:


1. Ви зможете привести клієнта - замовлення, на суму 1000 грн. (UAH) в 1 місяць = Тоді, Стандартний розмір комісії складе 8% .;

2. Ви зможете привести клієнта - замовлення, на суму 2000 грн. (UAH) в 1 місяць = Тоді, Стандартний розмір комісії складе 13% .;

3. Ви зможете привести клієнта - замовлення, на суму від 3000 і більше грн. (UAH) в 1 місяць = Тоді, Стандартний розмір комісії складе 18% ..